حجت‌الاسلام حسین‌زاده بحرینی آمریکا به دنبال نشر تفکر دروغین ایران‌هراسی است

۱۳۹۴/۱۲/۰۱ تعداد بازدید: ۲۱۶۰
print

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس گفت: آمریکا و هم‌پیمانان غربی این کشور اصرار دارند نیت انسان‌دوستانه ایران را کتمان کنند و تفکر دروغین ایران‌هراسی را نشر دهند.

حجت‌الاسلام حسین‌زاده بحرینی آمریکا به دنبال نشر تفکر دروغین ایران‌هراسی است

حجت‌الاسلام محمدحسین حسین‌زاده بحرینی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان اصلی‌ترین قربانی اقدامات تروریستی باید با استناد به اسناد و اطلاعات موجود که در اختیار خانواده‌های شهدای ترور قرار دارد، وجهه بین‌المللی و ضدتروریستی خود را تقویت کند.

وی افزود: آمریکا و صهیونیست‌ها می‌خواهند جمهوری اسلامی ایران در مباحث حقوق بشری و تروریسم و سایر مباحث بین‌المللی با کارت غربی‌ها بازی کند غافل از اینکه ایران خود بازیگر باهوش عرصه منطقه و جهان است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم با اشاره به لجن‌پراکنی‌های صهیونیست‌ها علیه کشور، گفت: جمهوری اسلامی ایران که حامی مظلومان و مستضعفان جهان است در نگاه تروریست‌های غربی به عنوان حامی تروریسم معرفی می‌شود. اساسا در فضایی به سر می‌بریم که هجمه رسانه‌های صهیونیستی‌‌غربی علیه حقیقت بسیار شدید است. همه رسانه‌های غربی بسیج شده‌اند تا ترور، شهدای ترور و غربت شهدای ترور را بیش از پیش غریب نگه دارند.

حسین‌زاده بحرینی با یادآوری عناد و دشمنی کشورهای غربی با ماهیت شکل‌گیری جمهوری اسلامی ایران، گفت: آمریکا و سایر قدرت‌های جهان با وجود آن که نیت و هدف جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریسم را به خوبی درک کرده‌اند اما با تبلیغات دروغین رسانه‌هایشان، ایران را کشوری با اهداف تند معرفی می‌کنند. به بیان روشن‌تر آنها، ایرانی خیالی را به جهانیان معرفی کرده‌اند که چیزی شبیه داعش و گروه‌های تندروی تروریستی است.

وی حضور ایران در مبارزه ضدداعش را موجب رسوایی غرب در مبارزه با تروریسم دانست و خاطرنشان کرد: خیلی طبیعی است که اگر جمهوری اسلامی بخواهد در مبارزه ضدداعش در ائتلافی شرکت داشته باشد، تبلیغات ضدایرانی غرب خنثی می‌شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: واقعیت این است که بین هدفی که جمهوری اسلامی ایران در جهت ثبات منطقه و جلوگیری از تفکر خشونت‌گرایی در مسئله تروریسم و حقوق‌بشر دنبال می‌کند با آنچه که گروهک تروریستی داعش دنبال می‌کند، تفاوت از زمین تا آسمان است. آمریکایی‌ها و هم‌پیمانان غربی این کشور اصرار دارند نیت انسان‌دوستانه ایران را کتمان کنند و تفکر دروغین ایران‌هراسی را نشر دهند.

حسین‌زاده بحرینی یادآور شد: تمام تلاش کشورهای غربی طی بیش از ۳۶ سال گذشته نسبت به ایران این بوده که از جمهوری اسلامی چهره‌ای به دنیا معرفی کنند شبیه به گروهک تروریستی داعش که امروز برای جهانیان شناخته شده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم حضور ایران در ائتلاف علیه داعش را موجب رسوایی غرب دانست و افزود: خیلی روشن است، اگر قرار بر حضور ایران در ائتلاف ضدداعش باشد همه نقشه‌های غرب ضدایران خنثی می‌شود به همین دلیل برای ایران شرط می‌گذارند تا از مواضعش عدول کند و بعد آن طور که دوست دارند ایران را بازی دهند. به بیان روشن‌تر غربی‌ها می‌خواهند به ایران بگویند که اثبات کنید داعش نیستید. در حقیقت آن‌ها می‌خواهند ایران با کارت آن‌ها بازی کند غافل از اینکه ایران خود بازیگر باهوش عرصه منطقه و جهان است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تقدیر از برگزارکنندگان دومین کنگره بین‌المللی ۱۷۰۰۰ شهید ترور گفت: نفس اجتماع خانواده کشورهای قربانی ترور در تهران و تبادل اطلاعات و احساسات در این زمینه اقدام پسندیده‌ای است که باید استمرار داشته باشد.

وی افزود: برگزاری این کنگره بستر و زمینه هم‌اندیشی و اتخاذ راهبردهای مشترک مبارزه با حامیان و مجریان تروریسم را به وجود می‌آورد البته تا خانواده‌های شهدای ترور در قالب این کنگره کنار هم قرار نگیرند و از نزدیک با هم تبادل اطلاعات و احساسات نکنند، نمی‌توان نسبت به اتخاذ راهبردها و سیاست‌های ضدتروریستی واحد امید چندانی داشت.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی انعکاس دقیق و گسترده کنگره شهریورماه توسط رسانه‌های داخلی و خارجی را خواستار شد و افزود: استفاده از ظرفیت و نفوذ رسانه‌های تصویری و مکتوب برای انعکاس نتایج کنگره بسیار ضروری است. وظیفه رسانه‌ها، اطلاع‌رسانی سریع و بدون تحریف حقیقت است. اهمیت این مسئله زمانی بیشتر درک‌ می‌شود که غول رسانه‌ای صهیونیسم واقعیات و حقایق مربوط به حقوق‌بشر و تروریسم را بر عکس جلوه می‌دهد.

حسین‌زاده بحرینی اتحاد رسانه‌های کشورهای قربانی ترور در انعکاس هرچه مطلوب‌تر دومین کنگره بین‌المللی ۱۷۰۰۰ شهید ترور را خواستار شد و افزود: طبیعی است که رسانه‌های همسوی کشورهای قربانی تروریسم باید در هماهنگی و همراهی عملی با یکدیگر حقانیت و مظلومیت شهدای ترور، خانواده‌های آنها و نظام جمهوری اسلامی را به درستی و در پهنه گسترده‌تری به اطلاع افکار عمومی جهان برسانند. 

مطالب مشابه

تازه ترین اخبار