دکتر حسین زاده بحرینی

رهبر معظم انقلاب اسلامی : مردم کسی را انتخاب کنند که خود را سپر بلای مشکلات کند

اخبار مهم
فارس منتشر کرد: نظام بانکی کنونی نمی تواند از بخش مولد اقتصاد حمایت کند برگزاری 11 نشست کمیسیون اقتصادی برای رسیدگی به قانون بانکداری اسلامی در مشهد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نظام بانکی کشور در معرض آسیب جدی است، عنوان کرد: نظام بانکی کنونی نمی‌تواند وظایف خود را انجام داده و از بخش مولد اقتصاد حمایت کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: نظام بانکی کشور در معرض آسیب است-مراجع عظام تقلید نگران‌اند

مشهد- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نظام بانکی کشور در معرض آسیب است و مراجع تقلید به‌طور مکرر دراین‌باره اظهار نگرانی کرده‌اند.

در روزهای پایانی اسفندماه: در دستور کار قرارگرفتن ساخت سرویس های بهداشتی زائران پیاده شهر کلات در روستای محمدیه بخش مرکزی مشهد

مردم روستا در نشست صمیمی با دکترحسین زاده نماینده مشهد وکلات به مشکلات زمین های مسکونی پرداختند که نبود طرح هادی وعدم پاسخگویی بنیاد مسکن و منابع طبیعی را عنوان کردند.

در پی تعیین تکلیف پایان کار پدیده شاندیز پس از سال ها پیگیری تشکر مدیرعامل پدیده در خصوص پایان کار مجموعه پدیدهعکس

مدیرعامل پدیده طی پیامی با ارسال پیامی و فایل پایان کار بخش های متفاوت پدیده از پیگیری دکترحسین زاده بحرینی تقدیر و تشکر کرد. متن پیام به شرح ذیل است:

در پی تعیین تکلیف بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی؛ تشکراتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری از نقش دکترحسین زاد ه بحرینی در بررسی ماده 13 قانون برنامه ششم توسعه

اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری طی پیامی از پیگیری دکترحسین زاده بحرینی در خصوص بررسی ماده 13 قانون برنامه ششم توسعه و تعیین تکلیف بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی و تامین منابع پایدار برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان و احقاق حقوق بیش از 42 میلیون نفر از بیمه شدگان و مستمری بگیران این سازمان، تشکر کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: مجلس به صورت جدی دنبال اصلاح نظام بانکی کشور است

حسین زاده بحرینی با اشاره به اینکه تا نظام بانکی اصلاح نشود سیاست های اقتصاد مقاومتی آنطور که باید پیش نمی رود، گفت: دولت یک و نیم سال وقت تلف کرد تا طرح اصلاح نظام بانکی به این مجلس وارد شود اما پای این طرح 225 امضا وجود دارد و نمایندگان مجلس جدید از آن استقبال کردند.

تاکید مجمع نمایندگان خراسان رضوی بر لزوم بررسی وضعیت راهها، شرکت گازحداقل باید تا پایان سال جاری 40 روستا را گازرسانی کند

مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی بر لزوم بررسی وضعیت راهها، ساماندهی ساخت وسازدرحریم مشهد وگازرسانی به روستاها تاکید کرد.

نماینده مشهد و کلات در جمع عزاداران حسینی(ع)مراسمات عزاداری امام حسین(ع) تلنگری برخویش است

نماینده مشهد و کلات در جمع عزاداران حسینی(ع) بابیان اینکه مجلس امام حسین(ع) تلنگری بر تفکر بر خویش است،گفت:باید برای زندگی حسینی در صحبت‌های روزمره خودمان دقت کنیم؛ ببینیم چقدر آزادگی را مدنظر داشته‌ایم و حسینی زندگی کرده‌ایم.

نماینده مشهد و کلات

محرومیت‌های اقتصادی در روستاهای حاشیه مشهد به دلیل کوتاهی مسئولین بوده است

دکتر حسین زاده بحرینی؛اوقات فراغت را با آموزش مهارت‌های زندگی غنی کنید

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در بازدید از تور تابستانه «سبقت آزاد» گفت: قبل از اینکه بخواهیم به فرزندانمان علوم مختلف را در زمان فراغتشان بیاموزیم به آن‌ها راه درست زندگی کردن را آموزش دهیم.

نماینده مشهد و کلات در بازدید میدانی خود در حاشیه شهر مشهد

عدم نظارت کافی بر حومه شهرمشهد، حاشیه‌ای جدید را در این کلان شهر ایجاد کرده است

/ 5  (تعداد کل رکوردها:55)
گزارش تصویری
تازه ترین اخبار